plakat zabawa pażdziernik 2018r. 565x800

KOLEJNA EDYCJA SZKOLENIA DLA SPECJALISTÓW

Zabawa w terapii dziecka z autyzmem

6 października 2018

Zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania udziału w szkoleniu poprzez kontakt mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program szkolenia:

Blok I: Rozwój zabawy w przebiegu prawidłowego i atypowego rozwoju dziecka. Czynniki leczące w terapii i zabawie. Podejscie rozwojowe na tle innych metod terapii.

Blok II: Wykorzystatnie zabawy w terapii dziecka z autyzme w zależności od etapu terapii (autorski model 4 etapów terapii). Jak rozwijać kluczowe kompetencje dziecka w terapii z uwzględnieniem zabawy.

Blok III: Bank pomysłów - analiza nagrań, ćwiczenia praktyczne oraz prezentacja pomocy wykorzystywanych w pracy terapeutycznej. Uczestnicy zyskują pulę sprawdzonych zabaw terapeutycznych.