rodzeństwo plakat

Koszt: 50zł od osoby

Prosimy o zgłoszenia do 5 czerwca.

Warsztat będzie się składał się z dwóch części. W pierwszej części zastanowimy się nad tym jak to z rodzeństwem bywa i jak bywało? Sprawdzimy, co mówią nam badania? Jaki jest wpływ rodzeństwa na dalsze życie dziecka? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na kilka pytań np. Czy wtrącać się w kłótnie dzieci? Czy dzieci powinny się dzielić? Jak poradzić sobie z dziecięcą zazdrością? Po tej części będzie przerwa na ciastko i wymianę doświadczeń przy kawie:) Po krótkiej przerwie zajmiemy się praktycznym aspektem tematu. Czyli co zrobić gdy…. Oczywiście będą scenki (dla chętnych i odważnych), będą ilustracje, będą ćwiczenia i na pewno dużo konkretów.

Magdalena Sabik

Pedagog specjalny, trener Szkoły Dla Rodziców I Wychowawców, mama Zosi, Antka, Stasia i Ani. Teoretyk i praktyk w jednej osobie :)